Návrh a tvorba www stránek

Víme jak - 350 webů za námi. Vytvoříme Vám úspěšné, profesionální stránky, které Vám budou dělat kvalitní vizitku a přinášet Vašemu projektu další a další zákazníky. Zaměstnáváme veškeré potřebné specialisty – vedoucího projektů, seo specialistu, grafika, kodéra, programátory, ale také správce reklamních kampaní na Seznamu, Googlu, Facebooku a Instagramu.

Chcete výhody?
My Vám je dáme!
Platba Skica zdarma

Ano je to pravda, skicu – náčrt a v případě Vážného zájmu i grafiku nového webu od nás dostanete ještě před uzavřením objednávky. Nekupujete zajíce v pytli.

Platba Platba po

Zálohy? Nepotřebujeme! Pokud je Váš projekt přesně definován, naceníme jej před objednávkou a platíte až po celkovém dokončení.
Jistota pro Vás.


Administrace Administrace

Chcete si do webu sami zasahovat a přitom neřešit složité prostředí? Náš systém LiveWeb 5.0 Vám umožní jednoduše ovládat veškeré potřebné části webu.

Komplexnost Komplexnost

Vše pod jednou střechou! Zařídíme Vám vše od domény, hostingu, přes tvorbu až po komplexní internetový marketing, následnou péči a rozvoj Vašeho projektu.

Váš zákazník, náš pán - aneb od strategie až po rozvoj

Web tvoříme pro vás, ale hlavně pro Vaše zákazníky, ti nakonec rozhodnou o úspěšnosti celého projektu. Velký důraz při tvorbě webu proto dáváme analýze cílové skupiny uživatelů a přizpůsobení webu pro jejich potřeby. Po spuštění webu se zaměřujeme na vedení on-line marketingu pro Váš projekt, ale také na rozvoj webu po technologické stránce.

Musíme si rozumět - seznámíme se s vaším businessem, vyslechneme Vaše očekávání, a následně při tvorbě webu respektujeme přání a cíle, kterých chcete dosáhnout.

Skloubíme Vaše požadavky, naše zkušenosti a realitu trhu. Definujeme cílové skupiny zákazníků, zanalyzujeme hledanost klíčových slov ve vyhledávačích, najedeme a vybereme Vašim www stránkám vhodnou marketingovou strategii k prosazení se v konkurenčním prostředí.

Známe tedy cíle, zákazníka i strategii prosazení se vůči konkurenci .. Na základě těchto informací tvoříme skicu (wireframe) webu, kde navrhneme rozložení bloků informací na úvodní straně webu a v dalším kroku také strukturu a návaznost ostatních podstránek. Zaměřujeme se na výrazné umístění CTA - call to action prvků.

Taková vsuvka do tvorby webu - máte ustálené logo a grafický styl firmy? Pokud ano, budeme ho respektovat a přejděte na bod 5 ;-) Pokud nikoliv, rádi Vám jednotný grafický styl firmy či projektu před samotnou tvorbou webu vytvoříme ... Nahlédněte do sekce grafika.

Na základě papírové skici webu připravíme grafický návrh www stránek. A ne ledajaký, zapomeňte na předpřipravené šablony, každý náš design je originál. Samozřemostí u našich projektů je responzivní (pro mobily a tablety) uzpůsobený design. Na Vaše přání nabízíme také možnost spolupráce UX testera na vývoji.

Odsouhlasený design převádíme do webového prostředí - kódujeme. Používáme moderní prvky a technologie (HTML5 / CSS3, BOOTSTRAP). Dbáme na správnou strukturu a bezchybnost kódu. Od této chvíle můžete sledovat a připomínkovat vývoj Vašich www stránek online - na dočasné webové adrese.

Společně vymýšlíme obsah a strategii textů na stránce, tak aby byla lákavá pro návštěvníky i vyhledávače. Na Vaše přání nabízíme také možnost spolupráce specialisty na texty - copywritera.

Web má být živý, na stránkách by měl klient najít prvky, které se mění a přinášejí mu nové informace nebo ho inspirují k zapojení se do nějaké akce na stránkách. Provozujeme vlastní administrační systém LiveWeb,který umožňuje správu potřebných částí Vašeho webu. V tomto kroku se provádí i další zakázkové programování.

Vaše nové www stránky prochází procesem testování ve 20 vytipovaných obastech jako jsou použitelnost v mobilech, kontrola poptávkových formulářů, čistota HTML, kontrola SEO. Pro každý projekt vkládáme Google Analytics pro vyhodnocování projektu do budoucna.

Máme řešení pro každého, od běžné podpory přirozeného vyhledávání na seznam.cz či google.com formou linkbuildingu až po návrh a pravidelnou údržbu sofistikovaných reklamních kampaní na SKLIK, ADWORDS, Firmy.cz, Facebooku či Instagramu. Nahlédněte do sekce SEO, PPC & Facebook.

Nabízíme bezproblémový běh Vašich projektů na spolehlivém webhostingu s 24/7 podporou a každodenním zálohováním do jiné geolokace. Součástí běhu hostingu je kvalitní e-mailové rozhraní.

Máme hotovo? Ano i ne. K obchodnímu rozvoji projektu (viz. marketing webu) patří také ten technický, sledujeme aktuální evropské i světové trendy, nabízíme je našim zákazníkům a držíme se tak na technologické výši. Aktuálně i do straších projektů zabudováváme např. responsivní design, přechod na https, optimalizaci načítání webů či přechod projektů na Nette / PHP7.

Kolik web stojí? Většinou 15 - 35 tis. Kč. Přesnou cenu webu Vám sdělíme po odsouhlasení grafiky před samotným programováním. Do sdělení a odsouhlasení ceny je naše spolupráce zcela nezávazná.

Jak dlouho to trvá? Jeden až dva měsíce. Záleží na složitosti projektu, ale především na množství materiálů, které je potřeba připravit a zapracovat pro jeho úspěšné spuštění.

Buďte pány svého webu

Náš administrační systém LiveWeb 5.0 Vám umožní při zachování optimalizace webu pro seznam.cz a google.cz ovládat veškeré potřebné části webu jako jsou novinky, galerie, akce, animace, články, faq, výměny souborů (ceníky / návody …), formuláře a reference. Samozřejmostí je úprava těchto modulů na přání zákazníka či doprogramování speciálních modulů s vysokou měrou variability.

Představení systému
Oborová řešení & speciality

V rámci auditu Vašeho webu provedeme analýzu klíčových slov - zjistíme, zda jste dohledatelní na ta správná slova, zkontrolujeme použitelnost Vašeho webu z pohledu uživatelů. Dále můžeme provést audit Vašich on-line marketingových aktivit či analýzu konkurence, navrhneme řešení k nápravě.

Mrkňete na to
Analýza před tvorbou webu

Díky této analýze zjistíme, na co bychom se měli při tvorbě webu (a marketingu) zaměřit. Analýza klíčových slov je nezbytná k tomu, abychom Váš web tvořili na základě dat a nestavěli ho pouze na domněnkách. Při tvorbě analýzy se opíráme o data, která poskytuje Seznam.cz a Google.cz.

Audit stávajícího webu a marketingu

V rámci auditu Vašeho webu provedeme analýzu klíčových slov - zjistíme, zda jste dohledatelní na ty správná, zkontrolujeme použitelnost Vašeho webu z pohledu uživatelů. Dále můžeme provést audit Vašich on-line marketingových aktivit či analýzu konkurence, navrhneme řešení k nápravě.

Realizace

Denicol
Denicol
Mitsubishi eletric
CCKP
Goldhofer
Manuel Caffé
Datria
Botas
Svc
Bakaláři
Czexpress
Ebike
AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500