Oborová řešení & speciality

Pro naše webové aplikace jsme zvolili vysoce moderní prostředí Nette a podporu PHP7, což nám umožňuje vestavět do našeho systému i vysoce specializované nadstavby pro různá odvětví průmyslu, obchodu i služeb.

Administrace Speciality na přání

Je to matematicky vyjádřitelné? Je naprogramovatelné! Pomůžeme Vám s uchopením Vašich potřeb i návrhem celé webové aplikace na míru.

Autobazar Autobazar

Kompletní systém pro kategorizaci, zakládání a plnění karet automobilů daty. Přehledný výpis a spousta funkcí pro návštěvníky stránek.


Autobazar Realitní kancelář

Kompletní systém pro kategorizaci, zakládání a plnění karet realit daty. Přehledný výpis a spousta funkcí pro návštěvníky stránek.

Škola Škola

Komplexní systém pro webové potřeby mateřských či základních škol. Samozřejmostí je úprava na míru každému školskému zařízení.

Jak tvoříme Oborová řešení & speciality

Oborová řešení & speciality tvoříme pro vás, ale hlavně pro Vaše zákazníky, ti nakonec rozhodnou o úspěšnosti celého projektu. Velký důraz proto dáváme analýze cílové skupiny uživatelů a přizpůsobení aplikace pro jejich potřeby. Po spuštění se zaměřujeme na marketingové služby po spuštění a také budoucí rozvoj.

Musíme si rozumět - seznámíme se s vaším businessem, vyslechneme Vaše očekávání, a následně při tvorbě webu respektujeme přání a cíle, kterých chcete dosáhnout.

Skloubíme Vaše požadavky, naše zkušenosti a realitu trhu. Definujeme cílové skupiny zákazníků, zanalyzujeme hledanost klíčových slov ve vyhledávačích, najedeme a vybereme Vašim aplikacím stránkám vhodnou marketingovou strategii k prosazení se v konkurenčním prostředí.

Známe tedy cíle, zákazníka i strategii prosazení se vůči konkurenci .. Na základě těchto informací tvoříme skicu (wireframe) aplikace, kde navrhneme rozložení bloků informací na úvodní straně a v dalším kroku také strukturu a návaznost ostatních podstránek. Zaměřujeme se na výrazné umístění CTA - call to action prvků.

Taková vsuvka do tvorby aplikace - máte ustálené logo a grafický styl firmy? Pokud ano, budeme ho respektovat a přejděte na bod 5 ;-) Pokud nikoliv, rádi Vám jednotný grafický styl firmy či projektu před samotnou tvorbou aplikace vytvoříme ... Nahlédněte do sekce grafika.

Na základě papírové skici aplikace připravíme grafický návrh www stránek. A ne ledajaký, zapomeňte na předpřipravené šablony, každý náš design je originál. Samozřemostí u našich projektů je responzivní (pro mobily a tablety) uzpůsobený design. Na Vaše přání nabízíme také možnost spolupráce UX testera na vývoji.

Odsouhlasený design převádním do webového prostředí - kódujeme. Používáme moderní prvky a technologie (HTML5 / CSS3, BOOTSTRAP). Dbáme na správnou strukturu a bezchybnost kódu. Od této chvíle můžete sledovat a připomínkovat vývoj Vaší aplikace online - na dočasné webové adrese.

Společně vymýšlíme obsah a strategii textů na stránce, tak aby byla lákavá pro návštěvníky i vyhledávače. Na Vaše přání nabízíme také možnost spolupráce specialisty na texty - copywritera.

Web má být živý, na stránkách by měl klient najít prvky, které se mění a přinášejí mu nové informace nebo ho inspirují k zapojení se do nějaké akce na stránkách. Provozujeme vlastní administrační systém LiveWeb,který umožňuje správu potřebných částí Vašeho webu. V tomto kroku se provádí i další zakázkové programování.

Vaše nové www stránky prochází procesem testování ve 20 vytipovaných obastech jako jsou použitelnost v mobilech, kontrola poptávkových formulářů, čistota HTML, kontrola SEO. Pro každý projekt vkládáme Google Analytics pro vyhodnocování projektu do budoucna.

Máme řešení pro každého, od běžné podpory přirozeného vyhledávání na seznam.cz či google.com formou linkbuildingu až po návrh a pravidelnou údržbu sofistikovaných reklamních kampaní na SKLIK, ADWORDS, Firmy.cz, Facebooku či Instagramu. Nahlédněte do sekce SEO, PPC & Facebook.

Nabízíme bezproblémový běh Vašich projektů na spolehlivém webhostingu s 24/7 podporou a každodenním zálohováním do jiné geolokace. Součástí běhu hostingu je kvalitní e-mailové rozhraní.

Máme hotovo? Ano i ne. K obchodnímu rozvoji projektu (viz. marketing webu) patří také ten technický, sledujeme aktuální evropské i světové trendy, nabízíme je našim zákazníkům a držíme se tak na technologické výši. Aktuálně i do straších projektů zabudováváme např. responsivní design, přechod na https, optimalizaci načítání webů či přechod projektů na Nette / PHP7.

Realizace

Denicol
Denicol
Mitsubishi eletric
CCKP
Goldhofer
Manuel Caffé
Datria
Botas
Svc
Bakaláři
Czexpress
Ebike
AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500