Tvorba e-shopů na míru

Naše e-shopy stavíme na vlastním shopsystému LiveShop 2.5.1, na kterém pracujeme již od 2004. Vývoj naší aplikace LiveShop probíhá spolu s našimi klienty a na základě jejich zpětné vazby. Vzhledem k širokému nasazení a testování v praxi jsou nyní dořešeny důležité provozně – administrativní funkce a v posledních letech se tak zaměřujeme na zlepšování prostředí pro obsluhu e-shopu, zvýšení pohodlí klientů při nákupu, a na nové marketingové funkce, přicházející na český i evropsky internet.

Představení
LiveShop 2.5.1
Představení systému

Základní vlastnosti eshop systému

 • kvalitně zvládnutá optimalizace pro vyhledávače (seznam.cz, google.cz)
 • neomezené množství sekcí, podsekcí a zboží
 • možnost napojení na externí dodavatele (XML)
 • napojení na porovnávače zboží (zboží.cz, heuréka.cz, google nákupy)
 • možnost napojení na informační systémy firmy
 • vyřešeny časté změny DPH
 • možnost filtrů, parametrů produktu
 • možnost slevových kuponů, newsletterů, automatických časových akcí
 • možnost modulu pro platební bránu
 • možnost použití a optimalizace pro Slovensko
Ovládání z intuitivní administrace
 • přímé vyplňování informací o společnosti, obchodního a reklamačního řádu, volby dopravy (dobírka, platba předem) možno i v návaznosti na váhu zboží v košíku
 • zakládání produktů, kategorií (možnost noření podkategorií), výrobců
 • kvalitní on-line systém pro administraci objednávek
 • možnost nahrání souborů ke každému produktu (datasheety)
 • neomezené množství obrázků ke každému produktu
 • doporučené příslušenství k produktu (ručně vybírané)
 • neomezené množství fotografií ke každému produktu
 • možnost nahrání videa ke každému produktu + optimalizace pro google videos
Váš zákazník, náš pán

Použití vlastního shopsystému nám dává možnost vysoké variability při případných úpravách aplikace směrem ke speciálním žádostem klienta ve smyslu napojení na informační systémy firmy, napojení na dodavatele či odběratele, nebo při zvýšené variabilitě prodávaného zboží.

Vyslechneme Vaše očekávání, vžijeme se do Vaší situace, seznámíme se s vaším businessem a následně při tvorbě eshopu respektujeme Vaše přání a cíle, kterých chcete eshopem dosáhnout.

Skloubíme Vaše požadavky, naše zkušenosti a realitu trhu. Definujeme cílovou skupinu zákazníků, zanalyzujeme hledanost důležitých klíčových slov ve vyhledávačích a najdeme Vašemu eshopu vhodné možnosti k prosazení se v konkurenčním prostředí.

Známe tedy cíle, zákazníka i strategii prosazení se vůči konkurenci .. Na základě těchto informací tvoříme skicu (wireframe) eshopu, kde navrhneme rozložení bloků informací na úvodní straně eshopu a v dalším kroku také strukturu a návaznost kategorií a podkategorií.

Taková vsuvka do tvorby eshopu - máte ustálené logo a grafický styl firmy? Pokud ano, budeme ho respektovat a přejděte na bod 5 ;-) Pokud nikoliv, rádi Vám jednotný grafický styl firmy či projektu před samotnou tvorbou eshopu vytvoříme ... Nahlédněte do sekce grafika.

Na základě papírové skici eshopu připravíme grafický návrh eshopu. A ne ledajaký, zapomeňte na předpřipravené šablony, každý náš design je originál. Samozřemostí u našich projektů je responzivní (pro mobily a tablety) uzpůsobený design. Na Vaše přání nabízíme také možnost spolupráce UX testera na vývoji.

Odsouhlasený design převádním do webového prostředí - kódujeme. Používáme moderní prvky a technologie (HTML5 / CSS3, BOOTSTRAP). Dbáme na správnou strukturu a bezchybnost kódu. Od této chvíle můžete sledovat a připomínkovat vývoj Vašeho eshopu online - na dočasné webové adrese.

Eshop má být živý, na stránkách by měl klient najít prvky, které se mění a přinášejí mu nové informace nebo ho inspirují k zapojení se do nějaké akce na stránkách. Provozujeme vlastní administrační systém LiveShop,který umožňuje správu potřebných částí Vašeho eshopu. V tomto kroku se provádí i další zakázkové programování.

Společně vymýšlíme obsah a strategii textů na stránce, tak aby byla lákavá pro návštěvníky i vyhledávače. Na Vaše přání nabízíme také možnost spolupráce specialisty na texty - copywritera. Zde se případně také převádějí data z Vašeho původního e-shopu.

Váš nový eshop prochází procesem testování. Cca 20 vytipovaných obastí: použitelnost v mobilech, čistota kódu, kontrola SEO, nastavení GA ...

Zoptimalizujeme Váš eshop pro lepší výsledky ve vyhledávání, nebo navrhneme a zrealizujeme úspěšné reklamní kampaně na SKLIK, ADWORDS či Facebooku. Váš e-shop registrujeme do zbožových srovnávačů HEUREKA, ZBOŽÍ, GOOGLE NÁKUPY.

Proč tedy e-shop od nás?

Jsme na trhu webových stránek a e-shopů více než 18 let, můžeme se tak zaměřit na optimalizaci e-shopu pro Váš obor, tak aby byl co nejvýkonnější. Neprodáváme pouze licenci v krabici, rádi Vám pomůžeme s vašimi otázkami, nastavením strategie dohledatelnosti na různých částech internetu. Rádi s Vámi vyřešíme, jak se mají jmenovat kategorie eshopu, jak zakládat názvy zboží, jaké, že by bylo vhodné poštovné …

Realizace eshopů

Denicol
Denicol
Mitsubishi eletric
CCKP
Goldhofer
Manuel Caffé
Datria
Botas
Svc
Bakaláři
Czexpress
Ebike
AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV (mapa)
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500