PPC reklama - seznam sklik, Google Ads

PPC reklama na seznam.cz a google.cz je jednou z nejefektivnějších forem reklamy vůbec. Samotný název Pay per Click napovídá, jak reklama vlastně funguje – platíte pouze za proklik na Vaše stránky, platíte za výkon. Mezi hlavní výhody využívání této reklamy patří velmi přesné cílení na potencionální zákazníky, rychlé nasazení, okamžité a výborně měřitelné výsledky. A to vše za předem stanovené náklady. Reklamy jsou vhodné pro zvýšení návštěvnosti vašich stránek, rozšíření povědomí o Vaší firmě, k růstu objemu prodejů i poptávek. Navíc přesně sledujete návratnost Vašich investic.

PROČ SE S PPC OBRÁTIT NA NÁS?
Osobní přístup Osobní přístup

Nechceme po Vás nic vyplňovat, osobně se s Vámi setká náš specialista, který vyzjistí vaše potřeby a následně navrhne ppc kampaně Vám na míru.

Řešení pro každého Řešení pro každého

Ať je Váš rozpočet jakýkoli, my Vás dokážeme zviditelnit, aneb žádné peníze nejsou malé. Navrhneme Vám nejefektivnější řešení pro svěřený rozpočet.


Moderní metody Moderní metody

Držíme krok s googlem i seznamem, zaručíme cílení podle nejmodernějších trendů- remarketing, retargeting, dynamický retargeting, produktové inzeráty apod.

Data jsou Vaše Data jsou vaše

Co si zaplatíte je Vaše a to není vždy samozřejmé. Reklamní účty jsou vždy ve Vašem vlastnictví. Máte k nim plný přístup a veškerá data Vám zůstanou napořád.


Vaši důvěru si zasloužíme! Jsme platným Google Partnerem, absolvovali jsme certifikační testy služby Google Ads a disponujeme aktuálními znalostmi. Zvolte prověřenou kvalitu!

Google partner
VYMYSLÍME, ZALOŽÍME, SPRAVUJEME

Díky nám budete mít svoje PPC pod kontrolou, vždy v pořádku a efektivně nastavené. Vy se nemusíte o nic starat a navíc Vám zajistíme až 1 500 Kč na Google Ads k Vašemu kreditu jako bonus (platí pro nově založené účty).

Máte již nějaké PPC kampaně? Pak i ty můžete převést pod naši správu a využít tak naše zkušenosti.

Projednáme s Vámi potřeby Vaší firmy, představy o propagaci a finanční možnosti. Na základě této osobní konzultace společně stanovíme cíle, kterých chceme PPC reklamou dosáhnout.

Vybereme klíčová slova, vystihující Vaše produkty a služby, na které chceme reklamu cílit. Stanovíme weby vhodné pro přímý výskyt Vaší PPC reklamy a cílovou skupinu, kterou plánujeme oslovit. Vyhledávací síť, obsahová síť, remarketing nebo přímá podpora produktů z eshopu? Vše je možné.

Navrženou PPC strategii uvedeme do praxe. Kampaň rozdělíme do potřebných reklamních sestav, přičemž klademe důraz na vysoké členění a přesnost cílení reklamy. Vytvoříme pro Vás všechny vhodné formáty reklam - textové reklamy, bannery, videa či produktové inzeráty.

Pravidelně spravujeme Vaši kampaň, kontrolujeme rozpočet, zbývající výši kreditu, provádíme optimalizaci vkládaných prostředků do jednotlivých reklamních sestav a klíčových slov s maximální orientací na plnění Vašich cílů, nasloucháme Vašim potřebám.

Ať už je cílem Vašich kampaní nejlepší poměr mezi vloženými prostředky a získanými objednávkami, podpora prodeje firmy či rozšíření znalosti Vaší značky, pravidelně od nás dostáváte podrobný report o výsledcích vaší kampaně.

Do kampaní přidáváme nové technologie vznikající v PPC systémech v průběhu naší správy. V pravidelných intervalech necháváme Vaše reklamy kontrolovat leaderem týmu, aby nedocházelo ke „slepotě“ optimalizátora.

Mohlo by vás zajímat ...

Kde všude mohou být reklamy v PPC sítích? Na jaké je možno cílit zájmy?
Pokud Vás zajímají odpovědi na tyto otázky, prozkoumejte tlačítka níže …

6 X PROČ PPC KAMPANĚ

  • PPC ve vyhledávání i v obsahu lze přesně cílit na slova či publikum, které Vás zajímá. Dáváte lidem to, co chtějí.
  • Kampaně je možné velmi rychle spustit ale také vypnout. Okamžitě zvýšíte návštěvnost webu.
  • Měřitelné výsledky kampaní - PPC reklama umožňuje přesně spočítat návratnost investic, víte, kdy se Vám vyplácí.
  • V PPC můžete ovlivnit svoji pozici. O pozici většinou nerozhoduje pouze cena, ale především kvalita.
  • Finanční flexibilita – pro PPC reklamu není žádná částka příliš malá, sami určujete výši rozpočtu na reklamy.
  • Zaplatíte pouze za zákazníky, kteří skutečně přišli na Vaše stránky.

Realizace

Denicol
Denicol
Mitsubishi eletric
CCKP
Goldhofer
Manuel Caffé
Datria
Botas
Svc
Bakaláři
Czexpress
Ebike
AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV (mapa)
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500