Firemní zápis na seznam.cz – FIRMY.CZ

Papírové adresáře firem už dnes nikdo nepoužívá, to internetový katalog firem na seznam.cz se těší stále většímu zájmu. Proto byste i Vy měli mít svůj firemní zápis na Firmy.cz. Na stanovená klíčová slova se zobrazí popis Vaší činnosti, fotografie sídla i produktů, otevírací doba, telefonní číslo i web a mail Vaší firmy. Obrovskou výhodou je průpis Vašeho firemního zápisu i do fulltextového (základního) vyhledávání na seznam.cz a na úvodní stranu seznam.cz. Dalším plusem je zobrazení v mapách a navigacích.

Proč se s FIREMNÍMI ZÁPISY obrátit na nás?
Osobní přístup Osobní přístup

Nic nevyplňujete! Náš specialista se s Vámi osobně setká a na základě informací od Vás připraví (zoptimalizuje) Váš firemní zápis.

Pečlivě hlídáme Pečlivě hlídáme

Po celou dobu údržby vašeho zápisu ctíme Váš maximální rozpočet a plníme stanovené cíle. Vždy volíme optimální rozložení útrat mezi kategorie.


Moderní metody Moderní metody

Máme přehled o novinkách. Zařídíme zobrazení Vašeho firemního zápisu i na úvodní straně Seznamu i propis do fulltextového vyhledávání.

Moderní metody Vaše data

Co si zaplatíte je Vaše a to není vždy samozřejmé. Firemní zápisy jsou ve Vašem výlučném vlastnictví a zůstanou Vám navždycky (vč. historie).

Vytvoříme, optimalizujeme, spravujeme

Projednáme s Vámi potřeby Vaší firmy, představy o propagaci a finanční možnosti. Na základě této osobní konzultace společně stanovíme cíle, kterých chceme firemním zápisem dosáhnout.

Vybereme, kategorie a klíčová slova, vystihující Vaše produkty a služby, na které chceme firemní zápis cílit. Samozřejmostí je možnost krajského (či okresního) zacílení jakož i možnost propagace pro celou ČR.

Pokud je potřeba opravíme data ve Vašich firemních zápisech (data o firmě, telefony, maily, otevírací doby, fotografie atd.) Následně uvedeme do praxe navrženou strategii propagace. Dbáme na rozdělení Vašich rozpočtů mezi pobočky, jejichž výkon se poté na firmy.cz sčítá. Tam kde to je vhodné vytvoříme virtuální pobočky.

Pravidelně spravujeme Vaši kampaň, kontrolujeme rozpočet, zbývající výši kreditu, dbáme na to, aby prostředky, které vkládáte do aukčního systému firmy.cz, byly využity co nejefektivněji. Kontrolujeme a korigujeme Vaše pozice vůči konkurenci a to vždy v souladu s vytyčenými cíli a při dodržení rozpočtu.

Ať už je cíl Vašich kampaní jakýkoli, pravidelně od nás dostáváte podrobný report o výsledcích Vaší kampaně.

Do kampaní přidáváme nové technologie vznikající v aukčním systému firmy.cz, v průběhu naší správy, pokud jsou v souladu s Vašimi cíli a rozpočtem. V pravidelných intervalech necháváme Vaše reklamy kontrolovat leaderem týmu, aby nedocházelo ke „slepotě“ optimalizátora.

Na Googlu zajistíme založení nebo optimalizaci zápisu Google Moje firma. Tento zápis se pro Vás stane reprezentativní vizitkou a zdrojem rychlých a relevantních informací pro Vaše potenciální zákazníky.

Kde všude může být zobrazen Váš firemní profil?

6 x PROČ mít firemní zápis

  • Ve vyhledávání se zobrazíte vícekrát, kromě standardních výsledků se zobrazíte i v části pro lokální firmy.
  • Cílíte na nové dotazy, díky přiřazení kategorií se můžete zobrazit na výrazy, na které se váš web nezobrazoval.
  • Zákazníci mohou k vašemu zápisu přidat své reference, čímž mimo jiné zlepšíte své pozice ve vyhledávání.
  • Lokální zápis na Googlu můžete také napojit na AdWords kampaň jako tzv. rozšíření o lokalitu. Zvýšíte tím proklikovost vašich inzerátů.
  • Získáte atraktivnější zobrazení ve vyhledávání při hledání vaší značky.
  • Budete vidět v mapách a navigacích.

Realizace

Denicol
Denicol
Mitsubishi eletric
CCKP
Goldhofer
Manuel Caffé
Datria
Botas
Svc
Bakaláři
Czexpress
Ebike
AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV (mapa)
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500