SEO - A LIDÉ VÁS NAJDOU

Mít stránky krásně graficky zpracované, responsivní, plné funkcí usnadňující uživatelům ovládání webu je velmi důležité, pokud ovšem stránkám chybí návštěvnost, můžou všechny tyto vlastnosti přijít vniveč, proto je velmi důležitá správná SEO optimalizace, tedy úpravy webu vzhledem ke klíčovým slovům a techniky prováděné mimo něj za účelem růstu návštěvnosti z neplaceného vyhledávání na Google, Seznam.cz.

Proč SEO optimalizaci od nás
Osobní přístup Osobní přístup

SEO se až na velice jednoduché weby nedá řešit na dálku, vždy preferujeme osobní schůzky, kde detailně provedeme a vysvětlíme zvolenou strategii.

Analýza Analýza nadevše

Na seznam.cz i google.com je možné zjistit hledanost klíčových slov – analýzu vhodných klíčových slov provádíme u každého projektu.


Realizace Stovky realizací

Úspěšně optimalizujeme stovky webů našich klientů a to i na velice konkurenční výrazy typu „krby“, „koberce“ či „solární kolektory“.

Realizace Výběr provedení

Na Vás je, zda zvolíte garanci pozice požadovaného slova či spolupráci formou postupné realizace s cílem co nejvyšších pozic ve vyhledávání.

SEO OPTIMALIZACE – ČÁST „NA WEBU“

Zahrnuje opravu Vašich stávajících webových stránek vzhledem k dosažení lepšího umístění ve vyhledavačích a hodnocení v seo-servisu nad 95 % kvality programátorského kódu (texty, nadpisy, kód). Bez této části není možné pokračovat k bodu optimalizace mimo web, jednoduše nejdříve je potřeba mít kvalitní web.

Projednáme s Vámi potřeby Vaší firmy, představy o výskytu ve vyhledávačích a finanční možnosti. Na základě této osobní konzultace společně stanovíme cíle, kterých chceme optimalizací dosáhnout.

Provedeme SEO analýzu, v níž vybereme, klíčová slova, vystihující Vaše produkty a služby, na které chceme optimalizaci cílit. Umíme cílit i na jednotlivá města, je tedy možnost využít výraz např. „kamenictví Pardubice“.

Upravíme Váš web a to formou správného vsazení klíčových slov do webu na důležitá místa ovlivňující umístění ve vyhledávačích (adresace, nadpisy, titulky, texty, obrázky).

Změny ve fulltextovém vyhledávání se objevují po reindexaci ze strany vyhledávačů po cca 14 – 30 dnech, kdy kontrolujeme dosažené pozice, případně navrhujeme další postup.

SEO OPTIMALIZACE – ČÁST „MIMO WEB“

Po opravě Vašeho webu (nebo konstatování, že je v pořádku) přichází druhá a neméně důležitá fáze optimalizace a to práce mimo web – zde si můžete vybrat z dvou různých možností spolupráce.

GARANCE VÝSKYTU NA ÚVODNÍ STRANĚ SEZNAM ČI GOOGLE

Chcete mít jistotu? Zvolte garanci klíčových slov na úvodní straně našich největších vyhledávačů! Provedeme analýzu hledanosti klíčových slov, která odpovídají Vašim zájmům, vybereme ta nejhledanější a stanovíme částku za každé klíčové slovo. Vy poté platíte zpětně pouze v případě úspěšného výskytu daného slova na úvodní straně hledání na seznam.cz či google.cz. Platíte pouze za výkon!

ÚDRŽBA OPTIMALIZACE WEBU POMOCÍ LINKBUILDINGU

Klientům, kteří nechtějí využít formu garance, nabízíme možnost tvorby zpětných odkazů, PR článků a ostatních optimalizačních praktik dle zvoleného měsíčního rozpočtu. Pokud chcete investovat do Vašeho webu 490Kč měsíčně, připravíme Vám plán na tento rozpočet. Pokud chcete investovat 4900 Kč, také. Vysoká variabilita a dobré výsledky na seznam.cz a google.com.
Kampaň je přizpůsobena pro Váš obor.

Realizace optimalizace internetových stránek

AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV (mapa)
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Pod Nádražím 882, 538 03 Heřmanův Městec
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500