Komplexní marketing na facebooku

Víte, že nejoblíbenější sociální síť Facebook má v Česku 4,6 milionu uživatelů - tedy téměř polovina české populace? Komunikujme a dělejme on-line marketing na místě, kde jsou vaši zákazníci. Využijme Facebook ve Váš prospěch! Ze všeho, co lidé na FB napíší, nasdílí či liknou, jsou sestaveny jejich zájmy a zvyklosti, jednoduše pak zobrazíme reklamu pouze Vaší cílové skupině.

PROČ SE S Facebook marketingem OBRÁTIT NA NÁS?
Osobní přístup Osobní přístup

Nechceme po Vás nic vyplňovat, osobně se s Vámi setká náš specialista, který vyzjistí vaše potřeby a následně navrhne FB kampaně přímo na míru.

Řešení pro každého Řešení pro každého

Ať je Váš rozpočet jakýkoli, my Vás dokážeme zviditelnit, aneb žádné peníze nejsou malé. Navrhneme Vám nejefektivnější řešení pro svěřený rozpočet.


Moderní metody Moderní metody

Držíme krok s Facebookem, používáme cílení podle moderních trendů (geografické, dle věku, pohlaví, zájmů, chování) používáme Facebook remarketing.

Zkušenosti Zkušenosti

Facebookové kampaně řeší specializovaný optimalizátor se zkušenostmi z desítek kampaní, který je pro Vás zárukou nejlepšího nastavení Vašich kampaní.

Reklama na Facebooku

Máte již nějaké Facebookové kampaně? Pak i ty můžete převést pod naši správu a využít tak naše zkušenosti.

Projednáme s Vámi potřeby Vaší firmy, představy o propagaci na FB a finanční možnosti. Na základě této osobní konzultace společně stanovíme cíle, kterých chceme reklamou dosáhnout.

Vybereme výrobky, služby či značku, které chcete propagovat a definujeme cílové skupiny uživatelů, kterým chceme reklamu zobrazovat. Vybereme nejoptimálnější cílové stránky Vašeho webu pro jednotlivé reklamní sady kampaně.

Vytvoříme Vám profesionální sadu reklamních bannerů, které následně budeme zobrazovat publiku dle plánu. Zobrazení je formou výpisu banneru uprostřed běžných zpráv uživatele (na tzv. zdi) a toto reklamní sdělení je téměř k nerozeznání od běžného nekomerčního obsahu.

Pravidelně spravujeme Vaši kampaň, kontrolujeme rozpočet, provádíme optimalizaci vkládaných prostředků do jednotlivých reklamních sad s maximální orientací na plnění Vašich cílů, nasloucháme Vašim potřebám.

Ať už je cílem Vašich kampaní nejlepší poměr mezi vloženými prostředky a získanými objednávkami, podpora prodeje firmy či rozšíření znalosti Vaší značky, pravidelně od nás dostáváte podrobný report o výsledcích Vaší kampaně.

Do kampaní přidáváme nové technologie vznikající na Facebooku v průběhu naší správy. V pravidelných intervalech necháváme Vaše reklamy kontrolovat leaderem týmu, aby nedocházelo ke „slepotě“ optimalizátora.

Vedlejší efekt této reklamy na Facebooku může být takový, že se návštěvník Facebooku stane i fanouškem vaší stránky a vy jej budete moci oslovovat Vašimi příspěvky.…

Ostatní služby na Facebooku

Založení firemní stránky na Facebooku

Nechte si od nás založit stránku na Facebooku - vytvoříme pro Vás plně profesionální vizitku Vaší společnosti. Založení / přebrání firemní stránky na Facebooku zahrnuje tyto aktivity:

 • vytvoření či přebrání stránky
 • doplnění kontaktních údajů, informací o vaší společnosti
 • profesionální cover i profilové fotky od našeho grafika
 • přiřazení unikátní URL www.facebook.com/NazevVasiSpolecnosti
 • vložení požadovaných prvotních příspěvků, fotografií, videí, alb
 • předání plných přístupů k Facebookové stránce zákazníkovi

Vkládání příspěvků na Facebook

Společně si stanovíme cíle, kterých chcete díky Facebookové stránce dosáhnout a my vám navrhneme cesty, kterými se k těm cílům dostanete. Konkrétně zahrnuje správa stránky na Facebooku všechny tyto aktivity:

 • vytvoření strategie příspěvků
 • komunikace a zjištování aktuálních témat
 • psaní příspěvků zkušeným copywriterem
 • vkládání příspěvků na FB
 • možnost propagace příspěvků mezi cílovou skupinou

6x proč Facebook

 • budete přesně tam, kde jsou Vaši zákazníci
 • díky dobré segmentaci FB uživatelů oslovíte správnou cílovou skupinu
 • náklady na propagaci a reklamu si regulujete dle Vašich možností
 • zvýšíte počet konverzí, sílu a vliv své značky
 • aktivita na sociálních sítích zvyšuje Vaše hodnocení v rámci SEO
 • budete in - facebook je médium dnešní doby

Realizace

AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV (mapa)
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500