Správa zápisů v porovnávačích zboží

Zboží.cz, heuréka.cz a Google nákupy byly v minulosti vnímány jako servery pro porovnání cen zboží, dnes již to jsou spíše online nákupní galerie, na kterých se vyskytují uživatelé, kteří jsou rozhodnuti provést konverzi - nakoupit. Pokud jste majitel eshopu, zbožáky budou dost pravděpodobně váš nejsilnější prodejní kanál a to i přes to, že nebudete mít vždy nejlevnější ceny. A toto je nejdůležitější argument, ověřený praxí - z dat desítek klientů, kterým spravujeme placené on-line kampaně jasně vyplývá nejlepší poměr vložených vs. získaných prostředků z reklamy právě pro zbožové vyhledávače.

PROČ SE S správou zbožových vyhledávačů OBRÁTIT NA NÁS?
Osobní přístup Osobní přístup

Nechceme po Vás nic vyplňovat, osobně se s Vámi setká náš specialista, který vyzjistí vaše potřeby a následně navrhne kampaně přímo na míru.

Řešení pro každého Řešení pro každého

Ať je Váš rozpočet jakýkoli, my Vás dokážeme zviditelnit, aneb žádné peníze nejsou malé. Navrhneme Vám nejefektivnější řešení pro svěřený rozpočet.


Řešení pro každého Různé metody

Chcete pouze hlídat nastavení, ekonomicky biddovat na cenové rozsahy či kompletní správu a bidding přímo na jednotlivé zboží? Máme řešení pro každého.

Zkušenosti Zkušenosti

Zbožové vyhledavače pro naše klienty řeší specializovaný optimalizátor se zkušenostmi z desítek aktuálních kampaní, který je pro vás zárukou nejlepšího nastavení.


Mergado

Vytvoříme, optimalizujeme, spravujeme

Nabízíme založení a profesionální správu Vašich kampaní v porovnávačích zboží – od auditu či vytvoření feedu, zvolení strategie, přes nastavení až po cílenou, kontinuální správu na základě vytyčeného cíle a situace na trhu.

Projednáme s Vámi potřeby Vaší firmy, představy o propagaci a finanční možnosti. Na základě této osobní konzultace společně stanovíme cíle, kterých chceme přítomností na zbožových vyhledávačích dosáhnout.

Vybereme, které zbožové vyhledávače použijeme (heuréka, zboží, google nákupy), zkontrolujeme kvalitu Vaši XML feedů (datových souborů, které jsou používány pro komunikaci mezi e-shopema srovnávačem) a naplánujeme jednotlivé kampaně.

Pokud je potřeba opravíme nebo navrhneme opravu xml feedů, založíme nebo přebereme vaše účty u zbožových vyhledávačů, provedeme veškerá nastavení v těchto účtech, následně uvedeme do praxe navrženou strategii propagace.

Pravidelně spravujeme Vaše kampaně, kontrolujeme rozpočet, zbývající výši kreditu, dbáme na to, aby prostředky, které vkládáte do propagace, byly využity co nejefektivněji. Kontrolujeme a korigujeme Vaše pozice vůči konkurenci a to vždy v souladu s vytyčenými cíli a při dodržení rozpočtu.

Pravidelně od nás dostáváte podrobný report o výsledcích Vaší kampaně. Jelikož je reklama v porovnávačích zboží učebnicovou ukázkou výkonnostní kampaně, zaměřujeme se vždy na PNO – podíl mezi vloženými prostředky do reklamy a sumou získaných objednávek.

Do kampaní přidáváme nové technologie vznikající, v průběhu naší správy, pokud jsou v souladu s Vašimi cíli a rozpočtem. V pravidelných intervalech necháváme Vaše reklamy kontrolovat leaderem týmu, aby nedocházelo ke „slepotě“ optimalizátora.

U služby zboží.cz Vám za příplatek nabízíme také službu ručního párování zboží do produktových skupin přímo nástrojem od společnosti seznam.cz.

6 x PROČ mít reklamu na „zbožácích“

  • Využíváte Vaší kvalitní práce – recenze Vám mohou zajistit klienta, i když nejste nejlevnější.
  • Víte, co si myslí vaši zákazníci. Právě oni mají ve zbožových vyhledávačích možnost říct, co si o vás myslí. A zpětná vazba je to, co vás posouvá dál.
  • Nejlepší poměr mezi vloženými a získanými prostředky
  • Přítomnost v systému zboží.cz Vám umožní požít rozšířené možnosti SKLIKu – produktové inzeráty a dynamický remarketing.
  • Zvýšíte svoji důvěryhodnost. Srovnávače vydávají certifikáty kvality. Mít Ověřeno zákazníky od Heuréky může být vaší rozhodující konkurenční výhoda.
  • Oslovujete uživatele, kteří jsou připraveni nakupovat.
AZC
Spojte se s námi!
Alexandr Zlesák DiS.
AZ Computers
Tovární 1112, 537 01 Chrudim IV
605 905 218, info@azcomputers.cz

FÚ: Na Pančavě 593, 538 51 Chrast
IČ: 701 632 78,
DIČ: CZ 8102 2431 38
Reiffeisen Bank CZ - 7621532001/5500