Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos.zp.dielek.

Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos. způsob. dielektrickáPopis: Úchytka pro instalaci DROP kabelu beznástrojová instalace, plastové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu, lze použít i pro samonosné ploché FLAT DROP kabely s měkkým jádr

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
107,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos.zp.dielek.



Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos.

způsob.

dielektrickáPopis: Úchytka pro instalaci DROP kabelu beznástrojová instalace, plastové oko pro uchycení např.

ke zdi či sloupu, lze použít i pro samonosné ploché FLAT DROP kabely s měkkým jádrem pro samonosné kabely max 3,4x7,2mm zatížitelnost 1050N Vhodné pro kabely:5027109461 FTTX optický kabel, 4x9/125, G6575027109462 FTTX optický kabel, 8x9/125, G657

Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos.zp.dielek. - podobné produkty



Trubičková ochrana optického sváru 60mm ..

9,- Kč
11,- Kč s DPH

Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochr ..

16,- Kč
19,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

19,- Kč
23,- Kč s DPH

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty ..

25,- Kč
30,- Kč s DPH

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3 ..

31,- Kč
37,- Kč s DPH

Optická spojka SC single mode duplex ..

42,- Kč
50,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm ..

51,- Kč
61,- Kč s DPH

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustra ..

768,- Kč
929,- Kč s DPH

Optický FTTH spojovací box pro 24pigtailů vč kazet Pře ..

1 553,- Kč
1 879,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos.zp.dielek.



Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos.zp.dielek. - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www