Svorkovnice zemnící červená

Svorkovnice zemnící červená

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
350,- Kč
ks
Svorkovnice zemnící červená

Hodnocení



Popis produktu Svorkovnice zemnící červená



Svorkovnice zemnící červená

Svorkovnice zemnící červená - podobné produkty



Zařezávací keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 svorkovnice 90° ..

34,- Kč
41,- Kč s DPH

Průmyslový konektor Solarix CAT5E STP RJ45 IP67 ..

80,- Kč
97,- Kč s DPH

10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý pro kleště P ..

102,- Kč
124,- Kč s DPH

Ochrana RJ45 s bublinkou MODRÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat. ..

142,- Kč
172,- Kč s DPH

Konektor RJ-45, licna (lanko), UTP (unshielded twisted pair) ne ..

173,- Kč
209,- Kč s DPH

Konektor RJ-45 UTP Cat5, balení 100 ks, v kartě download deta ..

213,- Kč
258,- Kč s DPH

Šířka x výška x hloubka 170 x 180 x 73 mm Na hoře ..

436,- Kč
528,- Kč s DPH

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco PŘEHLED Univerzál ..

440,- Kč
533,- Kč s DPH

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco PŘEHLED Univerzál ..

1 379,- Kč
1 669,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Svorkovnice zemnící červená



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www