Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm

Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
59,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm



Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm

Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm - podobné produkty



Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochr ..

16,- Kč
19,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

17,- Kč
20,- Kč s DPH

Kabel páska vázací 15cm/3,2mm 100ks Slouží ke svázání k ..

20,- Kč
24,- Kč s DPH

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3 ..

31,- Kč
37,- Kč s DPH

TC1000S flat telephone cable solid wire 100 meters Telephone c ..

128,- Kč
155,- Kč s DPH

Konektor optický rychloinstalační, SC 9/125 SM Popis pro ..

219,- Kč
265,- Kč s DPH

PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se ..

642,- Kč
776,- Kč s DPH

Příslušenství k optickým datovým kabelům ..

656,- Kč
793,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

5 010,- Kč
6 062,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm



Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www