Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
55,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm



Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm - podobné produkty



Trubičková ochrana optického sváru 40mm ..

9,- Kč
11,- Kč s DPH

Kabel páska vázací 15cm/3,2mm 100ks Slouží ke svázání k ..

20,- Kč
24,- Kč s DPH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající ..

22,- Kč
26,- Kč s DPH

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC ..

54,- Kč
65,- Kč s DPH

PŘEHLED Úchytka s očkem pro libovolné uchycení samo ..

74,- Kč
90,- Kč s DPH

Příslušenství k optickým datovým kabelům ..

656,- Kč
793,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

20 058,- Kč
24 270,- Kč s DPH

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm ..

49 184,- Kč
59 513,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm



Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www