Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
61,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm



Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm

Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm - podobné produkty



8vl. 9/125 FO DROP FTTx black LSOH G.657A2 PŘEHLED Uni ..

16,- Kč
19,- Kč s DPH

PŘEHLED FLAT DROP FTTx je samonosný kabel navržený p ..

18,- Kč
22,- Kč s DPH

POPIS Optický singlemódový 12 vláknový univerzáln ..

21,- Kč
25,- Kč s DPH

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty ..

23,- Kč
28,- Kč s DPH

Optický kabel distribuční 50/125 8vl. vnitřní, suchý LS0H ..

24,- Kč
29,- Kč s DPH

Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC ..

32,- Kč
38,- Kč s DPH

Kabel gelový UNIV 62,5/125um, 12 vl., LSOH, CLT, se základní ..

34,- Kč
41,- Kč s DPH

LC/APC Optická spojka SM Duplex ..

66,- Kč
80,- Kč s DPH

Optická spojka SC/APC single mode duplex typ broušení: APC ..

81,- Kč
98,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm



Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www