Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
64,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm



Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm - podobné produkty



Záslepka SC Duplex do optické vany ..

12,- Kč
14,- Kč s DPH

Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochr ..

16,- Kč
19,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm ..

46,- Kč
55,- Kč s DPH

Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm ..

51,- Kč
61,- Kč s DPH

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3 ..

52,- Kč
62,- Kč s DPH

Optická spojka SC/APC single mode duplex typ broušení: APC ..

81,- Kč
98,- Kč s DPH

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží. ..

229,- Kč
277,- Kč s DPH

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustra ..

768,- Kč
929,- Kč s DPH

3565 Optický spojovací box pro 16 pigtailů vč. kazet P ..

1 132,- Kč
1 369,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm



Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www