Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m

Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
575,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m



Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m

Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m ..

398,- Kč
481,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 10m ..

662,- Kč
802,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m ..

679,- Kč
822,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 1m ..

826,- Kč
1 000,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 3m ..

1 077,- Kč
1 303,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/PC-LC/PC 9/125um SM 5m ..

1 574,- Kč
1 904,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m



Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www