Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
322,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m



Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m ..

208,- Kč
252,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 3m ..

306,- Kč
371,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 7m ..

363,- Kč
439,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 10m ..

482,- Kč
583,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m ..

500,- Kč
605,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 20m ..

679,- Kč
822,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,10m ..

687,- Kč
832,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 2m ..

691,- Kč
836,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m



Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www