Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
335,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m



Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m ..

223,- Kč
270,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,5m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m ..

260,- Kč
314,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,1m ..

312,- Kč
378,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 7m ..

326,- Kč
395,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,5m ..

353,- Kč
427,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 2m ..

691,- Kč
836,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m



Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www