Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 292,- Kč
ks
Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m



Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,1m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m ..

198,- Kč
240,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m ..

209,- Kč
253,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 10m ..

411,- Kč
497,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m ..

500,- Kč
605,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 umMM, 140m ..

3 644,- Kč
4 409,- Kč s DPH

FO patch cord duplex armovaný 50/125 SC-SC 110m ..

3 957,- Kč
4 788,- Kč s DPH

..

4 164,- Kč
5 039,- Kč s DPH

všechny vlákna ST konektory ..

6 464,- Kč
7 822,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www