Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 754,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m



Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m - podobné produkty



Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m ..

230,- Kč
278,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,5m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m ..

258,- Kč
312,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m ..

785,- Kč
950,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m ..

920,- Kč
1 114,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m



Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www