Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
822,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m



Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 3 m ..

211,- Kč
256,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,3m ..

253,- Kč
306,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 3m ..

266,- Kč
322,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,1m ..

312,- Kč
378,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 30m ..

704,- Kč
852,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m ..

1 085,- Kč
1 313,- Kč s DPH

Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ..

3 463,- Kč
4 190,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m



Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www