Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
2 287,- Kč
ks
Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125  1m

Hodnocení



Popis produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m



Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 5m ..

308,- Kč
373,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m ..

338,- Kč
409,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m ..

340,- Kč
412,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,7m ..

354,- Kč
428,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3 ..

395,- Kč
478,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,10 m ..

434,- Kč
526,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,20m ..

621,- Kč
751,- Kč s DPH

Optický patchcord 9/125 LC - FC, PC 15m ..

661,- Kč
800,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www