Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
282,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m



Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 1m ..

224,- Kč
271,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m ..

258,- Kč
312,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m ..

277,- Kč
335,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m ..

324,- Kč
392,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 10m ..

482,- Kč
583,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 10m ..

1 333,- Kč
1 613,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 100m ..

3 117,- Kč
3 772,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m



Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www