Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
900,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

236,- Kč
286,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3 ..

242,- Kč
293,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m ..

259,- Kč
313,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 5 m ..

290,- Kč
350,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,7m ..

333,- Kč
403,- Kč s DPH

FO patch cord duplex MTRJ(female) -ST 62,5/125 10m ..

447,- Kč
541,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 20m ..

648,- Kč
784,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 8m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www