Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
409,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m ..

202,- Kč
245,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m ..

226,- Kč
274,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m ..

263,- Kč
318,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 5 m ..

290,- Kč
350,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,15m ..

420,- Kč
509,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 5m ..

1 020,- Kč
1 234,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 3m ..

1 384,- Kč
1 675,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www