Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
330,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m ..

180,- Kč
217,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 2m OM3 ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m ..

230,- Kč
278,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 3m OM3 ..

238,- Kč
288,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m ..

287,- Kč
347,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,6m ..

297,- Kč
359,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3 ..

395,- Kč
478,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM3 ..

587,- Kč
710,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m ..

920,- Kč
1 114,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www