Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
293,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125um MM, 2m ..

320,- Kč
388,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,10 m ..

434,- Kč
526,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,7m ..

650,- Kč
786,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um,20 m ..

672,- Kč
814,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 2m ..

691,- Kč
836,- Kč s DPH

Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 50m ..

1 238,- Kč
1 498,- Kč s DPH

..

4 164,- Kč
5 039,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www