Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 315,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m ..

232,- Kč
281,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m ..

277,- Kč
335,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3 ..

287,- Kč
347,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–SC SingleMode 9/125 2m ..

475,- Kč
575,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m ..

547,- Kč
662,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m ..

583,- Kč
706,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 10m ..

662,- Kč
802,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 2m ..

900,- Kč
1 090,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www