Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
284,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m ..

171,- Kč
206,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m ..

203,- Kč
246,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,3m ..

205,- Kč
248,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 7m ..

285,- Kč
344,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC 62,5/125 um MM,10m ..

314,- Kč
380,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 7m ..

1 333,- Kč
1 613,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 3m ..

1 384,- Kč
1 675,- Kč s DPH

E2000 -LC optický patch cord 50/125 20m ..

1 457,- Kč
1 763,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www