Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
563,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 3 m ..

211,- Kč
256,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 7 m ..

324,- Kč
392,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 10m ..

411,- Kč
497,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ-SC 50/125 µm, dél ..

427,- Kč
517,- Kč s DPH

FO patch kabel duplexní, LC-SC/APC 9/125um SM, 10m ..

476,- Kč
576,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m ..

583,- Kč
706,- Kč s DPH

E2000 -LC optický patch cord 50/125 20m ..

1 457,- Kč
1 763,- Kč s DPH

Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ..

3 463,- Kč
4 190,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 20m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www