Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
504,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2 m ..

183,- Kč
222,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m ..

315,- Kč
382,- Kč s DPH

Optický patchkab.duplex MTRJ-ST 62,5/125 um MM,1m ..

332,- Kč
402,- Kč s DPH


Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 30m ..

614,- Kč
743,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 20m ..

679,- Kč
822,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 2m ..

1 076,- Kč
1 302,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www