Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
281,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m



Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2 m ..

198,- Kč
240,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,3m ..

226,- Kč
274,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m ..

251,- Kč
304,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,3m ..

253,- Kč
306,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,1m ..

297,- Kč
359,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4 ..

327,- Kč
396,- Kč s DPH

FO patchkab. duplex MTRJ-MTRJ 62,5/125um MM,1m ..

339,- Kč
410,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m



Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www