Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
725,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m



Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m ..

185,- Kč
224,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,5m ..

240,- Kč
290,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m ..

311,- Kč
377,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,7m ..

333,- Kč
403,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 5m ..

364,- Kč
440,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 10m ..

398,- Kč
481,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m



Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 15m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www