Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 471,- Kč
ks
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m



Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m - podobné produkty



Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3 ..

207,- Kč
251,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,3m ..

226,- Kč
274,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 2m ..

235,- Kč
284,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3 ..

242,- Kč
293,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 5 m ..

290,- Kč
350,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 5m ..

1 020,- Kč
1 234,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 20m ..

1 450,- Kč
1 754,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m ..

3 404,- Kč
4 118,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 30m



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www