Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
246,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m



Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m Barva kon ..

173,- Kč
209,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m ..

198,- Kč
240,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m ..

230,- Kč
278,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4 ..

327,- Kč
396,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,8m ..

360,- Kč
436,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 1m ..

1 890,- Kč
2 287,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m



Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www