Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
683,- Kč
ks
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m



Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m ..

217,- Kč
263,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m ..

239,- Kč
289,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m ..

277,- Kč
335,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 7m ..

285,- Kč
344,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m ..

310,- Kč
376,- Kč s DPH

Optický patchcord 9/125 SC - FC, PC 2m ..

542,- Kč
656,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-FC/PC 9/125 2m ..

1 033,- Kč
1 250,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 3m ..

1 077,- Kč
1 303,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m



© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www