Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m

Optický propojovací kabel duplexní, 2x ST 62,5/125m, délka 2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
238,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m



Optický propojovací kabel duplexní, 2x ST 62,5/125m, délka 2m

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m - podobné produkty



LC/PC to FC/PC Duplex G652D 9/125 Singlemode PVC Fiber Patch Ca ..

236,- Kč
286,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m ..

239,- Kč
289,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 5 m ..

245,- Kč
296,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 ..

265,- Kč
320,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 10m OM3 ..

326,- Kč
395,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,8m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,15m ..

420,- Kč
509,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m ..

785,- Kč
950,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m



Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www