Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
412,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m



Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 2 m ..

198,- Kč
240,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 3 m ..

211,- Kč
256,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m ..

233,- Kč
282,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m ..

310,- Kč
376,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-ST 50/125 um MM,3m ..

340,- Kč
412,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,8m ..

360,- Kč
436,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 20m ..

454,- Kč
550,- Kč s DPH

Opticky patchkabel duplex OJ-LC 62,5/125um MM, 1m ..

1 625,- Kč
1 967,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m



Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,10m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www