Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,140m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 umMM, 140m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
4 409,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,140m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 umMM, 140m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,140m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2 m ..

183,- Kč
222,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3 ..

207,- Kč
251,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-LC 50/125 um MM,1m ..

297,- Kč
359,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 10m ..

409,- Kč
494,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,5m ..

594,- Kč
719,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex MTRJ–LC SingleMode 9/125 10m ..

662,- Kč
802,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 7m ..

1 333,- Kč
1 613,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,140m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,140m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www