Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
4 118,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m - podobné produkty



PŘEHLED SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m ..

214,- Kč
259,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 1m ..

217,- Kč
263,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m ..

226,- Kč
274,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m ..

260,- Kč
314,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM3 ..

587,- Kč
710,- Kč s DPH

2 vlákna nakonekt. LC na jedné straně, dvě vlákna nakonekt ..

4 886,- Kč
5 912,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM,130m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www