Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 757,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m ..

183,- Kč
222,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m ..

192,- Kč
233,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m ..

213,- Kč
258,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 5m ..

248,- Kč
300,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 12m OM3 ..

370,- Kč
448,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 20m ..

621,- Kč
751,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m ..

679,- Kč
822,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 15m ..

1 555,- Kč
1 882,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 50m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www