Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 313,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m ..

226,- Kč
274,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,5m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m ..

310,- Kč
376,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m ..

417,- Kč
504,- Kč s DPH

FO patch cord duplex MTRJ(female) -ST 62,5/125 15m ..

502,- Kč
607,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m ..

583,- Kč
706,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 30m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www