Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 10m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
583,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 10m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125um MM 0,5m ..

174,- Kč
210,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m ..

342,- Kč
414,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 20m ..

454,- Kč
550,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,7m ..

650,- Kč
786,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m ..

679,- Kč
822,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 2m ..

1 076,- Kč
1 302,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 30m ..

1 087,- Kč
1 315,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 10m ..

1 522,- Kč
1 842,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www