Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
224,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m



Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m ..

197,- Kč
239,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 3m ..

244,- Kč
295,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3 ..

255,- Kč
308,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m ..

260,- Kč
314,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m ..

310,- Kč
376,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 3m ..

1 384,- Kč
1 675,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m



Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 1 m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www