Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
275,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka ..

191,- Kč
232,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m ..

220,- Kč
266,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,5m ..

252,- Kč
305,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 7m ..

338,- Kč
409,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 5m ..

409,- Kč
494,- Kč s DPH

Optický propojovací kabel duplexní, MTRJ-SC 50/125 µm, dél ..

427,- Kč
517,- Kč s DPH

Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ..

3 463,- Kč
4 190,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www