Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
252,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m - podobné produkty



Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM3 ..

189,- Kč
229,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,2m ..

196,- Kč
238,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m ..

198,- Kč
240,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m ..

205,- Kč
248,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m ..

277,- Kč
335,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3 ..

291,- Kč
352,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 5m ..

364,- Kč
440,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 8m ..

394,- Kč
476,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www