Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m

Dostupnost:
2 - 3 pracovní dny
Záruka
24 měsíců
240,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m - podobné produkty



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m ..

208,- Kč
252,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 1m ..

224,- Kč
271,- Kč s DPH

LC/PC to FC/PC Duplex G652D 9/125 Singlemode PVC Fiber Patch Ca ..

236,- Kč
286,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 10m OM3 ..

326,- Kč
395,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,10m ..

342,- Kč
414,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 20m ..

454,- Kč
550,- Kč s DPH

FO patch cord duplex MTRJ(female) -ST 62,5/125 15m ..

502,- Kč
607,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,10m ..

687,- Kč
832,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 50m ..

920,- Kč
1 114,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www