Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 10m

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 10m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
391,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 10m



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 10m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 10m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m ..

171,- Kč
206,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,2m ..

208,- Kč
252,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 7m ..

285,- Kč
344,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,10m ..

384,- Kč
464,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 5m ..

437,- Kč
529,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/ 125um MM, 20m ..

535,- Kč
647,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-SC 9/125um SM 2m ..

1 068,- Kč
1 292,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM, 45m ..

1 517,- Kč
1 836,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 100m ..

3 117,- Kč
3 772,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 10m



Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 10m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www