Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
248,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m - podobné produkty



Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 1m OM3 ..

207,- Kč
251,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m ..

223,- Kč
270,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 2m ..

233,- Kč
282,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m ..

277,- Kč
335,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m ..

500,- Kč
605,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 20m ..

621,- Kč
751,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 50/125 um MM,10m ..

687,- Kč
832,- Kč s DPH

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 2m simplexní ..

767,- Kč
928,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m ..

1 315,- Kč
1 591,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www