Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
1 591,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m - podobné produkty



Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m ..

187,- Kč
227,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 3m ..

242,- Kč
293,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 15m ..

416,- Kč
503,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m ..

489,- Kč
592,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m ..

500,- Kč
605,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,15m ..

525,- Kč
635,- Kč s DPH

FO patch cord duplex armovaný 50/125 SC-SC 110m ..

3 957,- Kč
4 788,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,30m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www