Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m

Dostupnost:
obvykle 7 - 14 dní
Záruka
24 měsíců
592,- Kč
ks

Hodnocení



Popis produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m - podobné produkty



PŘEHLED SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m ..

214,- Kč
259,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,7m ..

258,- Kč
312,- Kč s DPH

Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 5m OM3 ..

287,- Kč
347,- Kč s DPH

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 10m ..

408,- Kč
493,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000-LC 9/125um SM 2m broušení PC ..

859,- Kč
1 039,- Kč s DPH

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 10m ..

1 116,- Kč
1 350,- Kč s DPH

PŘEHLED vlákno: SM 09/125um - G657A počet vláken: 2 ..

1 341,- Kč
1 622,- Kč s DPH

Fotogalerie produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m



Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,20m - obr.1

© 2016 E-shop AZ Computers Chrudim, Pardubice | Tovární 1112, Chrudim IV 537 01 | tel.: +420 605 905 218 | e-mail: info@azcomputers.cz admin | Tvorba www